Nyílt napok a képzéseink iránt érdeklődőknek

Nyílt napok a képzéseink iránt érdeklődőknek

Meghívó – Nyílt napok 2024.
 
A Színház és Film Intézet szeretettel és a fenntartásában lévő Színház- és Filmművészeti Szakgimnázum és Technikum meghívja az érdeklődő diákokat az SZFI Nyílt napra 2024. március 22-én és március 27-én, amelyen megismerkedhetnek a 2024/2025-ös tanévben induló képzéseinkkel.

Iskolánk 15 éve érettségire épülő képzéseket indít az előadó-művészeti, a filmművészeti és a kreatív ágazatokban. 2024/2025 tanévben induló képzéseről a https://szfi.hu honlapunkon adunk tájékoztatást.

Kedves Érdeklődő Diákok!
Szeretettel meghívunk benneteket 2024. március 22-én és március 27-én megrendezett Nyílt napjainkra, ahol megismerkedhettek a 2024/2025-ös tanévben induló képzéseinkkel. A Nyílt nap ok során nemcsak arra kaphattok választ, milyen szakokra tudtok hozzánk jelentkezni - és az adott szakon belül milyen képzési program vár benneteket -, hanem nyílt órák keretében megismerkedhettek iskolánk oktatóival és vezetőségével is. Sőt, akár ki is próbálhatjátok magatokat a különböző művészi területeken.
Iskolánk Nyílt napjai az előző évek tapasztalatai alapján jelentős érdeklődésre tarthatnak számot, így az eseményt ebben az évben két külön időpontban tartjuk meg.

Szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy az SZFI Nyílt napjain való részvétel regisztrációhoz kötött, így a részvételi szándékot érdemes minél hamarabb visszajelezni az iroda@szfi.hu e-mail címen.
A Nyílt napok helyszíne:
Színház és Film Intézet, 1056 Budapest, Váci utca 47. földszint, 12-es kapucsengő.

Kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken tudjátok felvenni a kapcsolatot velünk: +36 30 551 4212

A részletes program és a megtekinthető szakmák/szakképesítések listája:

2024.03.22.

2023.03.27.

15: 00 köszöntő

16:00 köszöntő

15:20 – 17:00 óralátogatás:

  • tánc (balett, modern, kontakt)

  • színészmesterség (mozgás tréning, zenés helyzetgyakorlatok, művészi beszéd)

  • magánének (énekbemutató, hnagszerbemutató, légzőgyakorlatok, közös éneklés)

16:20 – 18:00
- 3D animáció
- díszlet- és jelmeztervezés
- jelmez kivitelezés
- rajz (emberábrázolás)


Üdvözlettel:
SZFI szervezés